Filter Term (1.0.2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Operations
de: Aktionen

en: Author
de: Autor

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Example
de: Beispiel

en: Taxonomy Term
de: Taxonomie-Begriff
