Filter Term (1.0.2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Author
es: Autor

en: Reset
es: Restablecer

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Filter
es: Filtro

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Example
es: Ejemplo

en: Taxonomy Term
es: Término de taxonomía
