Filter Term (1.0.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Filter
gl: Filtro

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Example
gl: Exemplo

en: Taxonomy Term
gl: Término de taxonomía
