Filter Term (1.0.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Author
gu: લેખક

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ
