Filter Term (1.0.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Reset
he: איתחול

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Filter
he: סינון

en: Vocabulary
he: מילון

en: Taxonomy Term
he: סיווג טקסונומי
