Filter Term (1.0.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Author
hi: लेखक

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Example
hi: उदाहरण
