Filter Term (1.0.2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Author
hu: Szerző

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Filter
hu: Szűrő

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Example
hu: Példa

en: Taxonomy Term
hu: Taxonómiakifejezés
