Filter Term (1.0.2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Author
id: Penulis

en: Content type
id: Jenis konten

en: Filter
id: Saring

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Example
id: Contoh

en: Taxonomy Term
id: Istilah Taksonomi
