Filter Term (1.0.2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ
