Filter Term (1.0.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Example
lt: Pavyzdys
