Filter Term (1.0.2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Author
mg: Mpamorona

en: Filter
mg: Sivana
