Filter Term (1.0.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Filter
ne: फिल्टर
