Filter Term (1.0.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Author
oc: Autor

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Filter
oc: Filtrar

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Example
oc: Exemple

en: Taxonomy Term
oc: Tèrme de taxonomia
