Filter Term (1.0.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Example
sk: Príklad

en: Taxonomy Term
sk: Termín taxonómie
