Filter Term (1.0.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Author
sl: Avtor

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Vocabulary
sl: Besedišče
