Filter Term (1.0.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Author
ur: مصنف

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Filter
ur: فلٹر
