Finders (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Authored on
af: Geskep op
