Finders (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar
