Finders (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Third party settings
el: Ρυθμίσεις τρίτων
