Finders (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Primary
fa: اصلی

en: Third party settings
fa: تنظیمات ثانویه
