Finders (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Primary
gl: Primario

en: Third party settings
gl: Configuración de terceiros
