Finders (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
