Finders (1.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Changed
ht: Chanje
