Finders (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Changed
hu: Módosítva

en: Facets
hu: Finomítók

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Others
hu: Továbbiak

en: entries
hu: bejegyzések

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Third party settings
hu: Külső modulok beállításai

en: Bundle name
hu: Mezőcsoport név

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
