Finders (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Author
it: Autore

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: Search
it: Cerca

en: None
it: Nessuno

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: View
it: Visualizza

en: Authored on
it: Creato il

en: Changed
it: Modificato

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Primary
it: Primario

en: Third party settings
it: Impostazioni di terze parti
