Finders (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
