Finders (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots

en: Facets
lv: Faseti

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Entity type
lv: Entītijas veids
