Finders (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
