Finders (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند
