Finders (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Changed
ro: Schimbat

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Third party settings
ro: Configurări externe
