Finders (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Others
th: อื่นๆ
