Finders (1.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Authored on
ast: Autoría en
