Finders (1.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Third party settings
eo: Agordo de eksteraj liverantoj
