Finders (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Primary
he: ראשי

en: Third party settings
he: הגדרות צד שלישי
