Finders (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Author
hi: लेखक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Search
hi: खोज

en: None
hi: कोई नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Changed
hi: बदल गया

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Third party settings
hi: तीसरी पार्टी सेटिंग
