Finders (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni
