Finders (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Author
ja: 投稿者

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Changed
ja: 変更済

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Others
ja: その他

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Third party settings
ja: サードパーティ設定

en: Bundle name
ja: バンドル名

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
