Finders (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai
