Finders (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Authored on
nn: Skrive

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
