Finders (1.0.0-alpha2) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ

en: Third party settings
or: ତୃତୀୟ ପକ୍ଷ ବିନ୍ୟାସ
