Finders (1.0.0-alpha2) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet
