Finders (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Machine name
sl: Strojno ime
