Finders (1.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Authored on
sq: Krijuar më
