Finders (1.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Changed
sr: Промењен

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Third party settings
sr: Остала подешавања
