Finders (1.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Changed
da: Ændret

en: Facets
da: Facetter

en: Machine name
da: Internt navn

en: Others
da: Andre

en: entries
da: indlæg

en: Entity type
da: Entity-type

en: Primary
da: Primær

en: Third party settings
da: Tredjepartsindstillinger
