Finders (1.0.0-alpha3) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Author
es: Autor

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Search
es: Buscar

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: View
es: Ver

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Changed
es: Modificado

en: Facets
es: Facetas

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: entries
es: comentarios

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Primary
es: Primario

en: Finder
es: Buscador

en: Third party settings
es: Configuración de terceros
