Finders (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Third party settings
et: Kolmanda osapoole seaded
