Finders (1.0.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Author
fr: Auteur

en: Edit
fr: Modifier

en: Search
fr: Rechercher

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Changed
fr: Modifié

en: Facets
fr: Facettes

en: Machine name
fr: Nom système

en: Others
fr: Autres

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Primary
fr: Primaire

en: Third party settings
fr: Paramètres des tierces-parties

en: Bundle name
fr: Nom du paquet

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
