Finders (1.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
