Finders (1.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
